nowa jakość w zarządzaniu
wspólnotami mieszkaniownymi

Naszą misją jest tworzenie pionierskiego oprogramowania umożliwiającego efektywne zarządzanie i administrowanie wspólnotą mieszkaniową

Misja

Historia Admify zaczęła się niepozornie – od inicjatywy dwójki znajomych i decyzji, by wspomóc ich lokalną Wspólnotę Mieszkaniową. I tak oto, naszą misją stało się stworzenie pionierskiego rozwiązania umożliwiającego efektywne zarządzanie i administrowanie wspólnotą mieszkaniową oraz przede wszystkim usprawniającego komunikację z jej mieszkańcami.

Wizja

Admify realizuje strategię rozwoju w oparciu o unikatowe w swoim podejściu rozwiązanie do zarządzania nieruchomościami, stanowiące fundament ekosystemu komplementarnych usług mających usprawniać działanie wspólnot mieszkaniowych. Oprogramowanie projektowane jest w modelu usługowym (Software as a Service), co pozwala wspólnotom mieszkaniowym osiągać znaczące oszczędności czasu i pieniędzy.

Kalendarium Admify

Poznaj najważniejsze momenty w historii Admify

Pod wrażeniem? Chcesz z nami współpracować?

Poszukujemy osób posiadających równie dużo zapału co wiedzy, mających ochotę pomóc nam przewietrzyć rynek administrowania nieruchomościami oraz wprowadzić świeże spojrzenie i podejście do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi.
Dołącz do nas